بازدید ریاست و مدیریت کتابخانه مرکزی
روز چهارشنبه 13آذر 98 ریاست و مدیریت کتابخانه مرکزی دانشگاه از واحد کتابخانه مرکز دکتر کرمانشاهی بازدید نمودند و از زحمات پرسنل این واحد تقدیر شد .
جلسه و کمیته بحران در دفتر ریاست
روز دوشنبه 11آذر 98 در دفتر ریاست مرکزجلسه بحران با تمرین دور میزی افزایش ظرفیت در سناریوی شیوع آنفولانزا را با حضور ریاست مرکز ، مترون ومسئولین واحد ها و بخشها انجام دادند و در پایان نقاط قوت و نقاط ضعف شناسایی گردید .
تقدیر از کارگزاران روابط عمومی دانشگاه
به مناسبت کسب رتبه اول جشنواره برترین های حوزه سلامت کشور در "کمپین فشارخون" با حضور رئیس دانشگاه صبح روز ششم آذرماه این مراسم برگزار شد.این موفقیت حاصل تلاش تمام همکارانی است که در این حوضه همکاری نموده اند.
گفتنی است در پانزدهمین سمپوزیوم و ‌جشنواره روابط عمومی‌های برتر حوزه سلامت کشور که در مرکز همایش‌های تلاش در تهران با حضور مهدی محمدی مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزارشد از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تجلیل شد.
قدردانی کودک 9 ساله از پزشک جراح خود
آرشام جاهدی پور کودک 9 ساله ای که تحت عمل جراحی قرار گرفت و سلامتی خود را به دست آورد و به پاس قدر دانی از پزشک جراح خود به او نامه نوشت .
کارگاه آموزشی مدیریت استرس در محیط کار و جامعه و مهارتهای ارتباطی
این کارگاه روز چهار شنبه 29 آبان 95در سالن آمفی تاتر مرکز با سخنرانی آقای دکتر داوری نژاد ( استادو مدیر گروه روانپزشکی )
برگزار گردید . ریاست ، مدیریت و جمعی از مسئولین و پرسنل گروه های درمان و اداری دراین کارگاه حضور داشتند .
حضور پروفسور فرحناک اسدی در مرکز دکتر کرمانشاهی
پروفسور اسدی فوق تخصص نفرولوژی کودکان عضو جامعه نفرولوژی آمریکا ، عضو جامعه نفرولوژی ایران و ریاست دانشگاه راش آمریکا در کنار اساتید گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه .
این استاد گرانقدر در سالن آمفی تئاتر مرکز دکتر محمد کرمانشاهی یک گارگاه آموزشی جهت اساتید نفرولوژی و اساتید گروه اطفال برگزار نمود و پس از پایان کارگاه از مرکز بازدید نمودند.
جلسه پرسش و پاسخ با مترون و مدیر پرستاری استان
این جلسه در روز 20 آبان 98 در سالن اجتماعات مرکز برگزار گردید .و سرپرستاران و پرستاران مشکلات و پیشنهادات خود را با مدیر پرستاری استان در میان گذاشتند .
ریاست، مدیریت ، و مترون مرکز هم حضور داشته به صحبتها گوش دادند و پاسخ گو بودند .
روز رادیولوژی مبارک
به مناسبت روز رادیولوژی ریاست، مدیریت پرستاری ، حراست و جمعی از همکاران امور اداری این روز را به پرسنل زحمت کش این واحد تبریک گفته و به همین مناسبت ریاست مرکز خانم دکتر ویسی از اقای دکتر مهربخش و کلیه پرسنل تقدیر نمودند .
حضور جمعی از پرسنل و بسیجیان مرکز در راهپیمایی 13 آبان
به مناسبت روز 13 آبان و روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا جمعی از پرسنل، بسیجیان ( خانم و آقا )به همراهی امام جماعت مرکز به جمع همکاران و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پیوستند .
مراسم و جشن فارغ التحصیلی دستیاران گروه کودکان
دراین مراسم که در سالن آمفی تاتر مرکز برگزار گردیداساتیدگروه کودکان، ریاست مرکز و جمعی از دستیاران ودانشجویان حضور داشتند .
در این مراسم اساتید و رزیدنتها از خاطرات خوددر مرکز دکتر کرمانشاهایی گفتند و در پایان هم هدایایی به رسم یادبود از اساتید خود دریافت نمودند .