نیمه شعبان مبارک
ایستگاه صلواتی وتقدیم شیرینی و شربت به همراهان و همکاران به مناسبت میلادبا سعادت امام زمان (ع)
حضور ، همکاری و همراهی امام جماعت مرکز و جمعی از مسئولین و پرسنل در این جشن .
توزیع گوشت جهت پرسنل مرکز
تدارکات ، امور رفاهی و مسئولین مرکز با هماهنگی جهت کلیه پرسنل در مرکز گوشت به قیمت دولتی تهیه و توزیع نمودند .
روز آزمایشگاه مبارک
به مناسبت روز آزمایشگاه ریاست مرکز به همراهی جمعی از مسئوولین واحدها در واحد آزمایشگاه حضور یافته و این روز را به پرسنل زحمت کش آن تبریک گفته و از زحمات آنها تقدیر نمودند .
جلسه مشترک نمایندگان موسسه خیریه مهر آیینان مهر با ریاست و مدیریت
در این جلسه که روز دوشنبه در دفتر ریاست برگزار گردیدعلاوه بر ریاست و مدیریت مسئول مددکاری،مسئول روابط عمومی ومسئول اسناد پزشکی مرکز حضور داشتند و مقرر گردیدعملیات خاکبرداری جهت شروع ساخت مرکز درمانی اختصاصی کودکان سرطانی به زودی شروع شود و ضمنا در این جلسه اختلاف نظرهایی در خصوص اسناد پرداخت هزینه های دارویی ودرمانی برخی بیماران سرطانی و سقف هزینه ها وجود داشت که مرتفع گردید .
جلسه هم اندیشی تعیین تکلیف بیماران مجهول الهویه
در روز دوشنبه 19 فروردین 98با حضور ریاست و مدیریت مرکز و مدیر کل سازمان بهزیستی استان و همراهان ، نماینده سازمان قوه قضاییه ، رئیس سازمان بیمه سلامت ، رئیس اداره اقتصاد و درمان دانشگاه علوم پزشکی ، مسئول اورژانس اجتماعی ، مدیر اداره بهداشت شهرستان کرمانشاه ، سوپروایزر تیم سیار اورژانس اجتماعی ودیگر همکاران وهمراهان این جلسه برگزار گردید .
دندانپزشکی فعال در درمانگاه تخصصی کودکان ازاول فروردین 98
به گزارش مسئول محترم درمانگاه تخصصی دکتر محمد کرمانشاهی ، واحد دندانپزشکی کودکان از 29 اسفند تا16 فروردین به صورت فعال و شبانه روزی اماده خدمت رسانی به مراجعین میباشد .
جشن نوروز جهت شاد شدن بیماران تالاسمی در بخش تالاسمی مرکز
روز دو شنبه 27 اسفند 97 در آستانه عید باستانی نوروز با هماهنگی پرسنل بخش با گروه موسیقی مدرسه راهنمایی نمونه کشوری کرمانشاه و گروه نمایش مارلیک در بالین و دربخش بیماران تالاسمی استان یک برنامه شاد اجرا گردید .
درآستانه نوروز ، ولادت با سعادت امام علی (ع) و روز مرد
27 اسفند در دفتر پرستاری مرکز، به مناسبت میلاد امام علی (ع) و روز مرد .در کنار سفره هفت سین نوروز 98 ،همکاران و مسئولین واحدهااین روز مبارک و سال و بهار نو را به هم تبریک گفتند .
تیم نایب قهرمان والیبال دانشگاه جوایز نقدی خود را به موسسه خیریه مهرآیینان مهر تقدیم نمود .
در روز سه شنبه 21 اسفند 97 درمراسم تجلیل از ورزشکاران مسابقات دهه فجر سال 97 که تیم والیبال مرکز دکتر کرمانشاهی نایب قهرمان شده بود و در این مراسم حضورداشت. این تیم هدایای نقدی خود را به موسسه خیریه مهر آیینان مهر ( حامی کودکان سرطانی ) تقدیم نمودند .
بزرگداشت همزمان روز مادر روز زن و روز مهندس در یک مراسم .
این مراسم هم زمان با اهدای لوح تقدیر به مهندسین مرکز و مادران برگزیده مرکز توسط ریاست و مدیریت دفتر پرستاری مرکز برگزار گردید.در این برنامه ریاست محترم مرکز خانم دکتر ویسی از مقام والای مادری و کار ارزشمند مهندسان صحبت نمودند.