هفته قرآنی و بزرگداشت علامه طباطبایی
به همین مناسبت امام جماعت مرکز به همراهی و هماهنگی مسئول امور فرهنگی و روابط عمومی مرکزدر بخشهای مختلف درمانی حضور یافته و ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان در این روزهای سخت کرونایی به انها نسخه ای از صحیفه سجادیه را تقدیم نمودند .
مراسم اربعین حسینی در فضای باز
این مراسم با حضور جمعی از مدیران و مسئولین مرکز و ارادتمندان به سرور و سالار شهیدان ، با رعایت پروتکلهای بهداشتی و در فضایی باز به مداحی اقای محمد نجفی اجرا گردید .
اقدامات و فعالیتهای انجام شده در هفته دفاع مقدس
در این هفته به همت کانون بسیج جامعه پزشکی ، حراست ، روابط عمومی و امور فرهنگی . نصب بنر، مسابقه کتاب خوانی ، طراحی و اجرای نمایشگاه دفاع مقدس درب ورودی مرکز، بازدید از شیرخوارگاه معتضدی و اهدای شیر ، مشاوره و ویزیت رایگان توسط فوق تخصص غدد آقای دکتر قاسمی و خانم محمدی گفتار درمان انجام شد.
روز پزشک مبارک
یکم شهریور زاد روز حکیم بوعلی سینا، بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام و روز پزشک بر تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تلاشگر ایران اسلامی و پزشکان محترم مرکز آموزشی درمانی دکتر محمد کرمانشاهی تبریک عرض می‌نمائیم.
تقدیر ، تودیع و معارفه مدیریت پرستاری مرکز
این مراسم که با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی در امفی تاتر مرکز برگزار شد از زحمات آقای بهمن صادقی تقدیر شد و به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی به ایشان تقدیم شد .
این مسئولیت را اقای هومن دهبد عهده دار شدند ، ارزوی سلامتی و موفقیت برای ایشان .
عرض تسلیت و ادای احترام به ریاست محترم مرکز
به مناسبت در گذشت مادر گرامی سرکار خانم دکتر فریبا ویسی ریاست محترم مرکز و عرض تسلیت به ایشان و خانواده محترم ایشان در درب ورودی مرکز در فضای بیرونی بیمارستان ( به جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی ) .
جمعی از اساتید ، پزشکان ،مسئولین بخشها و واحدها و پرسنل مرکز با ایشان و خانواده محترمشان ابراز همدردی نمودند .
آقای هومن دهبد مدیریت خدمات پرستاری مرکز را بر عهده گرفت
طبق ابلاغیه شماره 30499 مورخ 24 تیر 99 آقای هومن دهبد مدیریت خدمات پرستاری مرکز آموزشی درمانی دکتر محمد کرمانشاهی را عهده دار شد . پیش از این آقای بهمن صادقی این مسئولیت را بر عهده داشت .
رزومه کاری ایشان در سالهای گذشته به شرح زیر میباشد :
1- کارشناس پرستاری بخش icuجراحی قلب بیمارستان امام علی.
2- کارشناس مسئول واحد تنفس، بیمارستان امام رضا .
3- مدیر خدمات بخش پشتیبانی و امور رفاهی بیمارستان امام رضا .
4- سوپروایزر بالینی عصر و شب بیمارستان امام رضا .
5- مدیر بحران بیمارستان امام رضا و دارای فلوشیپ بحران .
قدر دانی از زحمات اقای بهمن صادقی و ارزوی موفقیت برای مدیریت جدید پرستاری مرکز .
درگذشت مادر گرامی خانم دکتر فریبا ویسی (ریاست مرکز)
بدین وسیله درگذشت مادر گرامی خانم دکتر فریا ویسی ریاست محترم مرکز آموزشی درمانی دکتر محمد کرمانشاهی رابه ایشان و خانواده گرامیشان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، وبرای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم .
خرید و راه اندازی میکروسکوپ دو چشمی (استاد -شاگرد )
این میکروسکوپ که با همکاری معاونت محترم آموزشی دانشگاه و گروه پاتولوژی و پیگیری ریاست ، مدیریت و مسئول ازمایشگاه خانم دکتر معتمد خرید و راه اندازی شد، گام بزرگی در امر آموزش فراگیران در واحد پاتولوژی به حساب می اید.امید است که بتوانیم در تمام زمینه های اموزشی رو به جلو حرکت کنیم . انشاا..
جراحی اورژانسی یک کودک 2 ساله در اثر انفجار بنزین در منزل
این کودک 2 ساله که از بیمارستان امام رضا به این مرکز ارجاع شده بود . کودک در اثر یک فاجعه انفجار بنزین در منزل مجاور کولربه بیمارستان برده میشود .این انفجار که کودک را از تراس به پایین پرتاب کرده و باعث سوختگی و پارگی شکم و چندقسمت از بدن شده .به صورت اورژانسی توسط استاد جناب اقای دکتر امان الهی جراحی شد در حال حاظر در بخش مراقبت های ویژه مرکز دکتر کرمانشاهی تحت درمان میباشد و حال عمومی بیمار بد نیست.