میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر مبارک
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر و روز مرد در ورودی بیمارستان دکتر کرمانشاهی ایستگاه صلواتی برقرار گردید . در این ایستگاه با پخش مولودی خوانی ،چای و شیرینی از میهمانان پذیرایی شد .(با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی).
حضور در مزار شهدا به مناسبت سالروز شهادت پرستار مدافع حرم
در سالروز شهادت فریدون احمدی پرستار و مدافع حرم . همکاران امور فرهنگی و بسیج در مزار شهدا جهت عرض ارادت و خواندن فاتحه برمزار این شهید بزرگوار حضور یافتند . در این مراسم سرکار خانم دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت و ریاست بنیاد شهید استان حضور داشتند .
تزریق واکسن کرونا در مرکز
روز پنج شنبه مورخ 23 بهمن 99 اولین دوره تزریق واکسن روسی کرونا برای 30 نفر از پرسنل کادر درمان بیمارستان دکتر کرمانشاهی تزریق شد .
تزریق واکسن توسط پرسنل محترم مرکز بهداشت استان و با هماهنگی و نظارت مسولین مرکز و به پرسنلی تزریق گردید که با هماهنگی قبلی اعلام امادگی برای تزریق واکسن نموده بودند .در این روز مدیریت دفتر پرستاری استان نیز جهت بازدید میدانی حضور داشتند .
فعالیتها و اقدامات انجام شده در دهه فجر 99
1- آذین بندی و نصب پرچم و بنر در ورودیها و سالنها .
2- برگزاری مراسم بزرگداشت میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س)روز مادر ، روز زن همزمان با دهه مبارک فجر .
3- برگزاری مسابقه کتابخوانی و اهدای جوایز .
4- ویزیت رایگان پزشکان متخصص و فوق تخصص .
4- برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف .
مراسم میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
این مراسم که در روز چهار شنبه 15 بهمن هم زمان با دهه مبارک فجر در سالن امفی تاتر مرکز برگزار گردید . با برنامه های متنوع از جمله : سخنرانی میهمان برنامه خانم دکتر کهریزی و ریاست محترم مرکز - شعر خوانی و مدیحه سرایی توسط مداح اهل بیت اقای محمد نجفی و شعر خوانی سرکار خانم شیر مستی و اقای کاکایی - اجرای مسابقه و اهدای جوایز و پخش کلیپهای متنوع و در نهایت پذیرایی از میهمانان برگزار گردید .
جلسه آمادگی جهت اعتبار بخشی
در این جلسه با حضور ریاست ، مدیریت ، مدیریت دفتر پرستاری و دفتر بهبود به چالشها ی احتمالی و اعلام امادگی بیشتر مسئولین واحدها تاکید و تاییید .
حضور مسئولین شورای شهر کرمانشاه
حضور مهندس حیدری ریاست شورای شهر کرمانشاه و اقای مهندس جهانگیری ریاست اداره سلامت شهرداری کرمانشاه و تقدیر از خدمات ویژه مرکز به کودکان بیمار این استان با هماهنگی و حضور جناب آقای دکتر قاسمی ، ریاست و مدیریت مرکز.
توزیع غذا در اشپزخانه مرکز با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی
ازابتدای شروع همه گیری و انتشار ویروس کرونا طبق جلسه شورای تصمیم گیری مرکز سالن عمومی صرف غذا بسته و تعطیل اعلام شد و توزیع غذا در ظرفهای بهداشتی گیاهی یا ظرفهای شخصی و با رعایت کامل پروتکهای بهداشتی تا به امروز اجرا شده است .
اقدامات انجام شده در ایام میلاد حضرت زینب (س) وهفته پرستار
به مناسبت هفته پرستار برنامه های متنوع با رعایت پروتکلهای بهداشتی و با همکاری و پشتیبانی ریاست ، مدیریت ، حراست ، امور فرهنگی و روابط عمومی، امام جماعت مرکز ،دفتر پرستاری ، تدارکات و دیگر همکاران برگزار گردید ازجمله این برنامه ها :
برگ زرین در یک بند زرین ارتقاء ازمایشگاه مرکز دکتر کرمانشاهی
ارتقاء واقدامات انجام شده در آزمایشگاه بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی در مدت 5 سال حضور، پیگیری و تلاش خانم دکتر معتمد به عنوان مسؤل فنی آزمایشگاه و پشتیبانی ریاست محترم مرکز سرکار خانم دکتر ویسی .