حضور خادمین امام رضا (ع) به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت آن حضرت
روز سه شنبه دهم مرداد 96 خادمین حرم رضوی از کودکان بیمار مرکز دکتر کرمانشاهی دیدن نمودند و با دادن هدایای متبرک به بیماران و پرسنل و خواندن مولودی . حال و هوای دیگری در مرکز به وجود آودند و دلها به سوی ان حضرت برده شد .
حضور پر شور و فعال پرسنل و بسیج جامعه پزشکی مرکز در راه پیمایی روز قدس
در این روز بزرگ که به صورت هماهنگ کل مراکز و واحدهای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه حضور داشتند . مدیر ، جمعی از مسئولین و پرسنل مرکز حضور فعالی از خود نشان دادند .
جلسه ای در خصوص پیشرفت روند کار و ساخت همراه سرا
روز پنج شنبه 25خرداد96
جلسه هماهنگی ریاست و مدیریت مرکز در خصوص پیشرفت روند کار و ساخت همراه سرای مرکز دکتر کرمانشاهی و حضور بانی ساخت همراه سرا آقای مهندس شکری ومدیر عامل مجمع خیرین سلامت حاج اقا قنبری و همراهی اقای بهرامی مهندس ناظر پروژه .
حضور ریاست دانشگاه، معاونت درمان و هیات همراه در مرکز
روز پنج شنبه چهارم خرداد جناب اقای دکتر کریم ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و معاونت محترم درمان و هیات همراه در سالن موقت جلسات با ریاست ، مدیریت و مسئولین واحدهای مرکز جلسه ای تشکیل دادند .
ولادت با سعادت حضرت قائم (ع) و نیمه شعبان مبارک
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت قائم (ع) و نیمه شعبان ضمن آزین بندی مرکز، در تمامی بخشها و واحدها شیرینی تقدیم گردید و واین مناسبت توسط مسئولین مرکز به تمامی پرسنل در محل کار انها و حضوری تبریک گفته شد .
جلسه معاونت اجتمای دانشگاه و نماینده خیرین سلامت با مسئولین مرکز
روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 معاونت محترم اجتمایی جناب آقای پروفسور الماسی و جناب اقای سرتیپی نماینده و معاونت خیرین سلامت با ریاست و مدیریت مرکز دیدار داشتند و به بررسی و پیگیری برخی مشکلات پرداختند.
روز جهانی بهداشت دست
به مناسبت روز جهانی بهداشت دست
با هماهنگی کارشناسان بهداشت و کنترل عفونت مرکزو با حضور ریاست م مدیریت به پرسنل مرکز ژلهای بهداشتی رایگان هدیه داده شد و جهت یاد آوری ، آموزش شستن دست داده شد .
روز معلم مبارک
به مناسبت بزرگداشت روز استاد و معلم در سالن آمفی تئاتر مرکز با هدائ گل و شیرینی از اساتید هیئت علمی مرکز دکتر کرمانشاهی و گروه کودکان قدردانی شد .
به مناسبت اعیاد شعبانیه
در نمازخانه مرکز به مناسبت اعیاد شعبانیه ، بین نماز ظهر و عصر مراسم مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت آقای محمد نجفی و سخنرانی امام جماعت مرکز .
هفته سلامت با برگزاری یک روز شاد برای کودکان بیمار و خانواده های آنها
با توجه به شعار سلامت سال 96 تیم اجرایی هفته سلامت در مرکز با همکاری موسسه خیریه مهرآیینان مهر یک برنامه شاد برای کودکان بیمار این مرکز به همراهی خانواده های آنها و پرسنل زحمت کش مرکز در سالن اجتماعات مرکز تدارک دیدند .