اغاز امامت امام مهدی (عج) مبارک
به مناسبت آغاز امامت امام مهدی (عج) از طرف خادمین مسجد مقدس جمکران ( میعادگاه منتظران) به همراه پرچم متبرک و اهدای نمک و نبات متبرکه به کودکان و همراهان آنها به نیابت شفا .
این بازدید به همراهی ریاست محترم مرکز وجمعی از مسئولین واحدها در 26 آبان 97 انجام شد .
تقدیر از زحمات استاد سید حمیدرضا مرتضوی و دستیاران گروه کودکان
روز چهار شنبه 25 مهر 97 در سالن آمفی تاتر مرکز دکتر کرمانشاهی مراسم قدر دانی از زحمات این استاد گرامی و همزمان مراسم فارغ التحصیلی رزیدنتهای کودکان اجرا شد .
آموزش مجازی دیابت کودکان برای اولین بار در مراکزآموزشی درمانی کرمانشاه
روز یک شنبه15 مهر 97 در سالن امفی تاتر مرکز دکتر کرمانشاهی به صورت انلاین با همکاری و هماهنگی شرکت گابریل در تهران یک دوره کارگاه آموزشی تازه های دیابت برای خانواده هایی که کودکان دیابتی دارند به صورت ویدیو کنفرانس اجرا شد .
روز جهانی و هفته ملی کودک
به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک موسسه خیریه مهر آیینان مهر با همکاری و هماهنگی آقای نارنجی و یکی از مهد کودکهای کرمانشاه و حضور ریاست مرکز ، مدیریت پرستاری و جمعی از همکاران لحظاتی درد و رنج بیماری را از کودکان و خانواده های انها دور نمودند . حضور اقای دکتر گلپایگانی فوق تخصص خون و انکولوژی در میان این کودکان دل گرمی بیشتری به این بیماران داد .
(این برنامه روز پنج شنبه 12 مهر97 در اتاق بازی بخش انکولوژی بیمارستان دکتر کرمانشاهی اجرا گردید )
آقای پرویز مهدی آبادی طی حکم ریاست دانشگاه به عنوان مدیر مرکز
آقای پرویز مهدی آبادی دارای مدرک کارشناسی مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و ارشد مدیریت اجرایی است .
از سوابق کاری ایشان میتوان به کارشناس نظارت بر درمان، عضو تیم ارزیابی بیمارستانها و مدیریت بیمارستان شهدای سرپل ذهاب را نام برد .
آقای مهدی آبادی از اول مهر ماه 97 شروع به کار نموده ، پیش از این آقای دکتر علی محمدی این مسئولیت را بر عهده داشتند،تشکر از زحمات ایشان و آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید .
تنها دستگاه فلو سایتومتری در غرب کشور جهت تشخیص انواع سرطان .
این دستگاه که توسط خیرین استان کرمانشاه ( موسسه مهر آیینان مهر ) جهت کودکان سرطانی استان خریداری گردیده یکی از بهترین دستگاه های تشخیص سرطان میباشد .
اجرای مراسم مولودی در نمازخانه مرکز به مناسبت میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع)
این مراسم با حضور ریاست مرکز ، امام جماعت و جمعی از پرسنل برگزار گردید . وپس از آن بین بخشها و واحدها شیرینی توضیع گردید .
حضور فعال مرکز دکتر کرمانشاهی در نمایشگاه IPDدانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
روز سه شنبه 23آذر 95 در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه جهت معرفی مرکز و واحد IPD آن با حضور