فراخوان اعضای کمیته بحران بلافاصله پس از زلزله در مرکز
در مورخ 21 آبان 96پس از رخداد زلزله مسئولین کمیته بحران در مرکز حضور یافته و با سرکشی و صحبت حس اطمینان و ارامش به همکاران و بیماران ، برگش داده شد و جوی نسبتا آرام در مرکز حاکم گردید .
گزارش هقته ملی کودک و هفته تغذیه با شیر مادر مرکز فوق تخصصی کودکان استان کرمانشاه
حضور و بازدید مسئولین و مدیران استان – برنامه قصه گویی و کتاب خوانی برای کودکان – توضیع کیک و شیرینی در بخشها . اهدائ کتاب و هدیه به کودکان بیمار .
هر روز در نمازخانه بیمارستان دکتر کرمانشاهی
در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان هر روز بین نماز ظهر و عصر برنامه نوحه خوانی و سینه زنی به مداحی اقای محمد نجفی و حضور امام جماعت مرکز حاج اقا اکبری و پرسنل برگزار میگردد .
حضور نماینده ولی فقیه ، امام جمعه کرمانشاه  و هیئت همراه بر بالین کودکان بیمار
به مناسبت روز جهانی حضرت علی اصغر (ع) و اغاز ماه محرم و هفته دفاع مقدس این بازدید با هماهنگی مدیر کل کتابخانه های استان انجام شد و هدایایی هم به کودکان بیمار مرکز تقدیم گردید . به همراه گل و شیرینی .
طی حکمی از سوی دکتر کریم رئیس دانشگاه ، خانم دکتر فریبا ویسی به عنوان رئیس مرکز آموزشی درمانی دکتر محمد کرمانشاهی منصوب شد.
وی فارغ التحصیل پزشک عمومی در سال 1374 و رشته تخصصی کودکان در سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است.


گفتنی است پیشتر آقای دکتر هوشنگ امیریان مسئولیت فوق را عهده دار بوده است.
حضور خادمین امام رضا (ع) به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت آن حضرت
روز سه شنبه دهم مرداد 96 خادمین حرم رضوی از کودکان بیمار مرکز دکتر کرمانشاهی دیدن نمودند و با دادن هدایای متبرک به بیماران و پرسنل و خواندن مولودی . حال و هوای دیگری در مرکز به وجود آودند و دلها به سوی ان حضرت برده شد .
حضور پر شور و فعال پرسنل و بسیج جامعه پزشکی مرکز در راه پیمایی روز قدس
در این روز بزرگ که به صورت هماهنگ کل مراکز و واحدهای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه حضور داشتند . مدیر ، جمعی از مسئولین و پرسنل مرکز حضور فعالی از خود نشان دادند .
جلسه ای در خصوص پیشرفت روند کار و ساخت همراه سرا
روز پنج شنبه 25خرداد96
جلسه هماهنگی ریاست و مدیریت مرکز در خصوص پیشرفت روند کار و ساخت همراه سرای مرکز دکتر کرمانشاهی و حضور بانی ساخت همراه سرا آقای مهندس شکری ومدیر عامل مجمع خیرین سلامت حاج اقا قنبری و همراهی اقای بهرامی مهندس ناظر پروژه .
حضور ریاست دانشگاه، معاونت درمان و هیات همراه در مرکز
روز پنج شنبه چهارم خرداد جناب اقای دکتر کریم ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و معاونت محترم درمان و هیات همراه در سالن موقت جلسات با ریاست ، مدیریت و مسئولین واحدهای مرکز جلسه ای تشکیل دادند .
ولادت با سعادت حضرت قائم (ع) و نیمه شعبان مبارک
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت قائم (ع) و نیمه شعبان ضمن آزین بندی مرکز، در تمامی بخشها و واحدها شیرینی تقدیم گردید و واین مناسبت توسط مسئولین مرکز به تمامی پرسنل در محل کار انها و حضوری تبریک گفته شد .