حضور اعضائ هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی در مرکز
روز شنبه پنجم اسفند 96دکتر مرادی ریاست محترم دانشگاه و اعضائ هیات رئیسه از مرکز آموزشی درمانی دکتر محمد کرمانشاهی دیدن نموده و در سالن آمفی تاتر مرکز به بررسی وضعیت و مشکلات آموزشی، درمانی ، پرسنلی و توسعه ای پرداختند .
روز پرستار مبارک
روز سه شنبه سوم بهمن 96 به مناسبت روز پرستارتوسط ریاست ، مدیریت ، حراست و مدیر پرستاری مرکز از کلیه پرستاران در تک تک بخشها و واحدها دیدن شد و از زحمات شبانه روزی آنها تقدیر گردید .
اولین جلسه انتخابات موسسه خیریه بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی
این جلسه در روز چهار شنبه 20دی ماه در دفتر ریاست مرکز با حضور ریاست ، مدیریت ، نمایندگان دانشگاه و جمعی از خیرین به منظور انتخابات اعضای اصلی موسسه تشکیل گردید .
مانور عملیاتی اطفائ حریق
روز سه شنبه 19 دی ماه 96در مرکز دکتر کرمانشاهی این مانور با حضور احضای تیم آتش نشانی و مدیریت بحران اجرا گردید .
قبل از اجرا آموزشهای لازم جهت پرسنل و افراد حاظر داده شد .
جلسه هم اندیشی در جهت درمانگاه فوق تخصصی دکتر کرمانشاهی
در این جلسه که با حضور آقای دکتر بهاری ، ریاست بیمارستان وکلیه اساتید و پزشکان درمانگاه فوق تخصصی برگزار گردید تصمیاتی در خصوص جابجایی این قسمت گرفته شد .
کسب رتبه دوم اعتبار بخشی آموزشی در استان
طبق اخرین اعتبار بخشی آموزشی انجام شده تنها مرکز تایید شده از وزارتخانه با کسب امتیاز 426 بعد از مرکز امام رضا (ع)مرکز دکتر کرمانشاهی بوده است ، این موفقیت را به ریاست، مدیریت وتمامی همکارانی که در این زمینه تلاش نموده اند تبریک میگوییم .
تقدیر از مداح اهل بیت
روز چهار شنبه سیزده دی در نمازخانه مرکز توسط مدیریت جناب اقای دکتر علی محمدی و امام جماعت مرکز از همکار و مداح اهل بیت اقای محمد نجفی که در تمامی مناسبتهای مذهبی و فرهنگی همکاری مینمایند تقدیر شد .
حضور  شبکه دو صدا و سیمابه همراهی خیرین سلامت ( حاج اقا قنبری . حاج اقا سرتیپی بر بالین کودکان سرطانی و پیگیری روند ساخت همراه سرا .
روز سه شنبه دوازدهم اسفند مدیریت مجمع خیرین سلامت با رسانه ملی شبکه دو سیما وارد مرکز و بخش انکولوژی گردید. در این بازدیددکتر ویسی از پشتیبانی خیرین از این مرکز صحبت نموده و از کمبود فضای فیزیکی مرکز جهت ارائه خدمات درمانی بهتر و پشتیبانی بیشتر خیرین در این زمینه گفتند . حاج اقا قنبری هم در زمینه پیگیری مشکلات و راه اندازی هر چه سریعتر همراه سرا قول مساعدت دادند .
بازدید مدیریت پرستاری استان از مرکز
روز سه شنبه 5 دی 96 بازدید مدیر دفتر پرستاری استان جناب اقای دکتر پور میرزای کلهر به همراهی سرکارخانم میری و تجلیل از زحمات پرسنل پرستاری مرکز در بحران زلزله و پذیرایی خوب این مرکز از زلزله زدگان.
تهیه یک دستگاه رگ یاب توسط موسسه خیریه مهر آیینان مهر در بخش آنکولوژی
در تاریخ 26/9/96 توسط موسسه خیریه مهر ایینان مهر یک دستگاه رگیاب ( accuvein AV400) جهت کمک به امر رگ گیری کودکان سرطانی که در اثر بستری شدنهای مکرر ، گرفتن رگ و زدن آمپول و سرم برای آنها مشکلاتی را به همراه داشته تهیه شد.
ا